CHCESZ ZADBAĆ O ELEGANCKIE I PODNIOSŁE MIEJSCE OSTATNIEGO SPOCZYNKU BLISKIEJ OSOBY?

Zdjęcia na nagrobek

Chcesz zadbać o eleganckie i podniosłe miejsce ostatniego spoczynku bliskiej osoby? W studiu fotograficznym Justart w Gdańsku zamówisz wysokiej jakości zdjęcia na nagrobek wykonywane dwiema technikami – wybór należy do Ciebie. Oferujemy zdjęcia na grób, które przetrwają czas i odpowiednio upamiętnią Twoją bliską osobę. Nasze zdjęcia nagrobkowe na porcelanie lub krysztale są odporne na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki pogodowe. Łatwo się je czyści. Przede wszystkim jednak fotografia na nagrobek ukazuje zmarłą osobę ze szczegółami twarzy, z naturalną kolorystyką lub przy właściwym kontraście bieli i czerni.

Zdjęcia nagrobkowe na porcelanie

Dostępne w studiu fotograficznym Justart zdjęcia nagrobkowe na porcelanie to jedne z najpopularniejszych zdjęć na nagrobek. Wykonujemy je na bazie płytek ceramicznych najwyższej jakości, pochodzących z oferty uznanego włoskiego producenta. Każdą płytkę własnoręcznie ozdabiamy, wykorzystując złoto i patynę. Dzięki temu zdjęcia na nagrobek są jednocześnie eleganckie i trwałe.

Zdjęcia nagrobkowe na porcelanie poddajemy retuszowi. Jeżeli oryginalne zdjęcie nosi ślady zniszczeń, ponieważ jest to fotografia z młodości zmarłej osoby, naprawiamy usterki. Na życzenie klienta wymieniamy, a nawet dorabiamy ubranie, np. zamieniamy sweter na koszulę. Biało-czarne zdjęcie nagrobkowe zgodnie z wolą klienta zamienimy w kolorowe – i na odwrót. Retuszujemy i przerabiamy zdjęcia na grób kolorowe, biało-czarne, w sepii.

Co bardzo ważne, wysokiej jakości zdjęcia nagrobkowe na porcelanie mają wieczystą gwarancję trwałości. Są wypalane w temperaturze 860℃ i lakierowane metodą sitodruku. W efekcie stają się odporne na deszcz, śnieg, mróz, promienie słoneczne, wahania temperatur. Nie ma znaczenia, w jakim miejscu stoi grób, gdyż zdjęcie nagrobkowe na porcelanie będzie się prezentowało nieskazitelnie, a Twoja bliska osoba pozostanie doskonale widoczna.

Zdjęcia nagrobkowe na szkle

Nasza druga propozycja w zakresie zdjęć na grób to zdjęcia nagrobkowe na szkle lub inaczej: zdjęcie nagrobkowe w krysztale. To rozwiązanie również jest bardzo trwałe i prezentuje się elegancko, podniośle. Zdjęcie na nagrobek w szkle nie jest przyklejane na szklanej powierzchni, lecz zatapiane w materiale. W efekcie fotografia na nagrobek nie odkleja się, nie odpada, nie wygląda na zniekształconą. Nie dostają się do niej woda, wilgoć ani kurz.

Zdjęcie na nagrobek w szkle, czy też zdjęcie nagrobkowe w krysztale, powstaje poprzez dwukrotne wypalanie w piecu po ustawieniu temperatury 600℃. W trakcie pierwszej tury zdjęcie wtapiane jest w kryształ. Druga tura służy dołożeniu tła, najczęściej białego, by ostateczne zdjęcie nagrobkowe miało prawidłowy kontrast i atrakcyjną głębię barw.

Zdjęcia nagrobkowe na szkle wykończone zostaje taśmą 3M, która – podobnie jak samo zdjęcie nagrobkowe na szkle – wykazuje wysoką odporność na trudne warunki pogodowe.

Zdjęcie nagrobkowe w krysztale i porcelanie – zamówienie

Nie musisz być z Gdańska. Nie musisz nawet odwiedzać naszego studia fotograficznego osobiście. Zdjęcia na nagrobek wykonane preferowaną przez Ciebie metodą możesz zamówić na odległość. Po zakończeniu pracy zapakujemy zdjęcia na grób w ochronny materiał i wyślemy pod wskazany adres.

Nasza fotografia na nagrobek to jakość i długowieczność!