Podstawa dobrego biznesu

Sesje reklamowe

Zdjęcia najwyższej jakości to baza do dobrej reklamy

Profesjonalne zdjęcia reklamowe to klucz do sprzedaży. Odpowiednio wykonane zdjęcia produktu będą bardzo dobrze prezentować się w sklepie internetowym, plakacie a także  na podświetlany menuboard. Przyciągną one uwagę odbiorcy oraz zachęcą do zakupu.

Wykonujemy zdjęcia w zakresie:
–zdjęć reklamowych
–zdjęć produktów typu packshot
– zdjęć typu „duch”

Zdjęcia wykonujemy w naszym studio w Gdańsku, ul. Chałubińskiego 27 G

REALIZACJA WYSYŁKOWA

Nie ograniczamy się tylko do sesji w naszym studio w Gdańsku, ul. Chałubińskiego 27 G ale proponujemy także współpracę wysyłkową.Wystarczy, że dostarczysz nam produkt kurierem, a my po wykonaniu sesji odeślemy z powrotem towar i zdjęcia produktu.

JAKOŚĆ

Przykładamy największą uwagę do jakości robionych zdjęć. Wykonywane przez nas zdjęcia spełniają odpowiednie, najwyższe  standardy. Przygotowujemy zdjęcia w zależności od potrzeb klienta, na stronę internetową lub do katalogu. Wykonujemy odpowiedni retusz zdjęć oraz szparowanie – wycinanie z tła. Możemy zmienić kolor danego produktu, wystarczy tylko, że prześlesz nam próbkę.

DARMOWE PRÓBKI

Wychodząc naprzeciw wymaganiom, proponujemy wykonanie bezpłatnych zdjęć próbnych, tak abyś mógł przekonać się czy spełniamy Twoje oczekiwania.