Pokaż produkty innym

Fotografia produktowa odzieży

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy lub butik z odzieżą damską, jesteś projektantem odzieży, który tworzy kreatywne kolekcje i kreujesz nowe trendy modowe, to usługa fotografii produktowej odzieży została stworzona właśnie dla Ciebie. Czasami sam pomysł i dobre prowadzenie biznesu nie wystarczą – musisz odpowiednio pokazać innym swoje produkty z jak najlepszej strony. W tym celu warto odpowiednio zaprezentować ubrania, czy dodatki na stronie internetowej, w reklamie graficznej, broszurach, czy katalogach.

Fotografia produktowa – packshot

Najbardziej popularną formą zdjęć produktowych realizowanych przez nasze studio fotograficzne są packshoty, czy zdjęcia odzieży lub dodatków zrealizowane zazwyczaj na białym tle. Głównym przeznaczeniem takich fotografii są strony, sklepy internetowe oraz portale aukcyjne typu Allegro, Amazon czy Ebay, a także katalogi, broszury, czy ulotki reklamowe. Wysokiej jakości zdjęcia produktów zdecydowanie zwiększają ruch na stronach naszych klientów i generują duży wzrost sprzedaży. Zdjęcie packshotowe, dzięki białemu tłu skupia uwagę odbiorcy wyłącznie na tym produkcie i jego poszczególnych elementach, a w dodatku nie wymaga pracy modela. To zdecydowanie obniża koszty całego przedsięwzięcia.

Fotografia produktowa – zdjęcia typu duch

Zdjęcia produktowe typu duch stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych fotografii ubrań wykonywanych z udziałem modelki. W tym przypadku umieszczając elementy garderoby na niewidocznym manekinie, możemy je przedstawić na  jednym, stałym i powtarzalnym schemacie zapewniając spójność starszych, obecnych oraz przyszłych kolekcji. Podczas obróbki graficznej zdjęć, manekin jest usuwany z fotografii. Uzyskujemy efekt prezentacji ubrania bez udziału modelki, a jednocześnie widzimy, jak tkanina układa się na ciele i jak dokładnie wygląda fason tego ubrania. Na zdjęciach w naprawdę dobrej jakości można również zobaczyć fakturę materiału. Zdjęcia typu duch z powodzeniem możemy zrealizować w przypadku koszul, koszulek, T-shirtów, kurtek, bluz, garniturów, spodni, sukienek oraz wielu dodatków i akcesoriów. Zdjęcia odzieży typu duch z powodzeniem znalazły zastosowanie w branży e-commerce, katalogach drukowanych, czy czasopismach modowych.

Fotografia odzieży – wizerunkowa sesja zdjęciowa

Sesje wizerunkowe nie skupiają całej uwagi potencjalnych klientów wokół samego produktu, ale zazwyczaj oddają charakter i cechy charakterystyczne całej marki lub kolekcji. W tym przypadku są to sesje z udziałem modeli lub modelek, z wykorzystaniem rekwizytów, niecodziennych aranżacji, w miejscach, które będą tworzyć ciekawe tło (np. zdjęcia letniej kolekcji wykonuje się często nad morzem lub w otoczeniu, które kojarzy się z wypoczynkiem, latem i wakacjami). Marki, które inwestują w swoją rozpoznawalność bardzo często zapraszają do udziału w sesji celebrytów lub influencerów, aby stworzyć pozytywne skojarzenia z ich marką. Tego typu fotografia odzieży bardzo silnie wpływa na emocje i ma wszechstronne zastosowanie.

Profesjonalne zdjęcia odzieży w Gdańsku

Nasze studio fotograficzne JUSTART oferuje kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętej fotografii reklamowej w tym w fotografii produktowej odzieży. Wieloletnie doświadczenie w tej branży utwierdziło nas w przekonaniu, że to skuteczny sposób promocji dla firm, produktów i usług, dlatego ich przygotowanie najlepiej powierzyć profesjonalistom. Specjalizujemy się w zaawansowanej fotografii reklamowej, zdjęciach reklamowych produktów oraz packshotach, niezbędnych w przypadku każdego sklepu internetowego z odzieżą. Przekonaj się sam, jak nasza współpraca może przełożyć się na szybkie i skuteczne podniesienie poziomu sprzedaży, poprzez właściwie dobraną prezentację produktów i usług. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, aby wykonywane przez nas zdjęcia były najwyższej jakości. Po wstępnej konsultacji zlecenia, przedstawiamy naszą propozycję działań z uwzględnieniem Państwa budżetu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przyszłej współpracy, zachęcamy do kontaktu.