Twórz wspomnienia

Sesje komunijne

Sesje komunijne – zdjęcia komunijne – fotografia komunijna

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka oraz jego rodziców. Ważne przeżycie duchowe celebrowane jest przez całą rodzinę, dlatego Pierwsza Komunia Święta jest nie tylko ważną uroczystością katolicką, ale również świętem rodzinnym. Do tego dnia dzieci przygotowują się cały rok, dlatego rodzice i najbliżsi pragną, by był on naprawdę wyjątkowy. Przyjęcie komunijne jest wspaniałą okazją do spotkania bliskich, niekiedy po kilku latach – popularne przyjęcia komunijne w restauracji lub obiad z cateringiem pozwalają świętować ten dzień w rodzinnym gronie. Zadaniem fotografa komunijnego jest uwiecznienie najważniejszych momentów z Pierwszej Komunii Świętej. Nasza oferta obejmuje reportaż z Pierwszej Komunii Świętej w kościele, komunijną sesję w plenerze oraz w studio.

 

 

Cennik sesji komunijnych

Sesja komunijna w studio:

6 ujęć + album „jamnik” – 400 zł

8 ujęć + album „jamnik” – 450 zł

12 ujęć + album „jamnik” – 550 zł

16 ujęć + 3 albumy „jamnik” + ramka 15×21 – 650 zł

Sesja komunijna w terenie:

sesja komunijna w plenerze (20 ujęć z retuszem + wszystkie zdjęcia z pleneru) – 650 zł

reportaż z przyjęcia komunijnego – 500 zł

reportaż z przyjęcia komunijnego + sesja w plenerze – 850 zł

Dodatki:

Fotoksiążka z grawerem (20 stron) – od 270 zł

 

 

Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej – zdjęcia komunijne w kościele i w restauracji

Najważniejszą chwilą podczas Pierwszej Komunii Świętej jest oczywiście przyjęcie sakramentu. Jednak podczas uroczystej Mszy Świętej wyróżnić można wiele innych ważnych elementów, do których dzieci skrupulatnie się przygotowywały. Czytanie, śpiewanie psalmów, błogosławieństwo rodziców, niesienie darów to tylko niektóre z nich. Uwieczniając ważne chwile na zdjęciach komunijnych w kościele, fotograf wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności – właściwa kompozycja, gra ze światłem i cieniem, a także naturalna zdolność do odnajdowania się dokładnie tam, gdzie powinniśmy się znaleźć, sprawiają, że reportaż komunijny jest pamiątką, do której z przyjemnością wraca się po latach.

W reportażu z Pierwszej Komunii Świętej mogą znaleźć się również zdjęcia wykonane podczas przyjęcia komunijnego. Podczas uroczystego obiadu spotyka się rodzina, niekiedy z całej Polski. Emocje, jakie towarzyszą tego dnia, udzielają się wszystkim – takie szczęśliwe chwile warto uwiecznić za pomocą profesjonalnej fotografii komunijnej.

Sesja komunijna w plenerze

Plenerowe sesje ślubne stały się niezwykle popularne wśród Par Młodych, które coraz częściej rezygnują z sesji w studiu. Podobnie rodzice dzieci, które przyjmują Pierwszą Komunię Świętą, stawiają na naturalne zdjęcia komunijne. Tłem dla takich zdjęć może być park, ogród przy restauracji czy przydomowy ogród, w którym zorganizowany został uroczysty obiad, a także reprezentatywna przestrzeń miejska. Krótki spacer rodziców i rodziców chrzestnych z dzieckiem i rodzeństwem jest znakomitym pretekstem do uchwycenia kilku pamiątkowych kadrów. To również chwila wytchnienia dla nieco zestresowanych rodziców. Sesja komunijna w plenerze jest także ciekawym przeżyciem dla dzieci, które przed obiektywem aparatu czują się wyśmienicie.

Sesja komunijna w studio

Studyjne sesje komunijne nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Wybierane są przede wszystkich przez rodziców, którzy nie zdecydowali się na reportaż komunijny z restauracji oraz sesję komunijną w plenerze. Nie brakuje jednak rodziców, którzy zamawiają kompleksowe usługi fotografa komunijnego. Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej, naturalne zdjęcia komunijne z pleneru uzupełnione o sesję komunijną w studio tworzą piękną pamiątkę rodzinną. Sesji w studio nie zepsuje kapryśna pogoda, nieśmiałe dzieci nie mają tremy przed obcymi ludźmi, nie zaskoczy nas żadna inna okoliczność – dlatego ten rodzaj fotografii komunijnej nadal jest bardzo ceniony i stale gości w naszej ofercie.

W naszej pracy stawiamy na kontakt z ludźmi – doświadczenie w wykonywaniu zdjęć komunijnych oraz w pracy podczas sesji z dziećmi pozwalają nam oferować usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. Zależy Wam na spójnej historii, opowiedzianej na wysokiej jakości zdjęciach? Powierzcie wykonanie zdjęć komunijnych doświadczonym fotografom!