Twórz wspomnienia

Sesje świąteczne

Rodzinna sesja świąteczna w studio

Sesje świąteczne w studio to niepowtarzalna okazja do zdobycia przepięknych zdjęć w gronie najbliższych osób w świątecznym klimacie. Takie zdjęcia to nie tylko piękne wspomnienia uwiecznione na fotografii, ale bardzo często pomysł na prezent dla pozostałych członków rodziny. Wspólne zdjęcia mogą stanowić bazę do stworzenia kartek świątecznych, kalendarzy lub innych gadżetów, którym można nadać świąteczny klimat i obdarować nimi najbliższe nam osoby.

Studio fotograficzne – w przeciwieństwie do domu czy pleneru – jest niezależne od warunków atmosferycznych panujących w danym dniu, niedogodności zastanej przestrzeni, postronnych osób przebywających w tym samym miejscu (np. w parku). Dzięki temu sesja rodzinna w świątecznym klimacie w studio jest maksymalnie komfortowa dla głównych bohaterów zdjęć, a fotograf może uzyskać najlepsze efekty dzięki doborowi światła, kąta fotografowania i innych parametrów.

Nastrojowa świąteczna sesja rodzinna

W naszym studio przygotowujemy kilka aranżacji – niektóre z nich posiadają jedynie świąteczny akcent, inne natomiast mają mnóstwo ozdób i światełek. Jednak rodzinna sesja świąteczna to przede wszystkim pokazanie emocji, domowego ciepła i szczególnej więzi między rodzicami, dziećmi, dziadkami. Zawsze staramy się maksymalnie zaangażować najmłodszych uczestników sesji, aby wydobyć ich szczere uśmiechy i osobowość podczas zabaw, ubierania choinki, czy próby rozpakowywania prezentów. W ten sposób staramy się zrealizować spontaniczne, naturalne i klimatyczne fotografie. Gwarantujemy dobrą zabawę podczas każdej sesji świątecznej!

 

Mini sesje świąteczne z dziećmi

Sesja rodzinna z dziećmi pozwalają uzyskać wyjątkowy portret rodzinny. Maluchy wyglądają cudowanie praktycznie na każdym ujęciu – zwłaszcza w świątecznym przebraniu. Ich uśmiechnięte buzie wyglądają rozczulająco, a rodzice nie mogą powstrzymać się od westchnień zachwytu i wzruszeń nawet po wielu latach – kiedy dziecko jest już dorosłe, dlatego Boże Narodzenie to świetna okazja do tego, aby uwiecznić święta z nowymi członkami rodziny.

 

Mini sesja świąteczna to również doskonały pomysł na urozmaicenie wieloletnich, rodzinnych tradycji. Zaskocz swoich bliskich nową formą wspólnego spędzania czasu wykup voucher jako prezent dla bliskich i zarezerwuj termin na sesję świąteczną w naszym studio.

Świąteczne mini sesje to prawdziwa kapsuła czasu – fotografie pozwalają przywołać nam świąteczną, rodzinną atmosferę. Zdarza się, że Boże Narodzenie to jedyna taka okazja w ciągu roku, kiedy cała rodzina jest razem. Świąteczne emocje, które towarzyszą uroczystej kolacji, składaniu sobie najlepszych życzeń, obdarowywaniu siebie prezentami są jedyne w swoim rodzaju – pozwól nam je uwiecznić!

 

Cennik sesji świątecznej

Pakiet 5 ujęć – 400 zł

Pakiet  8 ujęć – 500 zł.

Pakiet 10 ujęć – 600 zł. ramka 15×21

Pakiet 12 ujęć – 700 zł. ramka 18×24Foto-kartki z twoim zdjęciem

1 szt. – 6 zł.