Nowoczesna sesja wizerunkowa to odpowiedź na potrzeby właścicieli i przedstawicieli firm, którym zależy na zdjęciach lekkich, mniej formalnych niż w przypadku sesji biznesowej, nierzadko wykonanych w naturalnym środowisku – w miejscu pracy. Lekkie sesje wizerunkowe wykonuje się z użyciem akcesoriów, wśród klientów, w trakcie wykonywania usług, ze sprzedawanymi produktami w dłoni. Podczas sesji wizerunkowej zmienia […]

Sesja wizerunkowa – Gdańsk

Nowoczesna sesja wizerunkowa to odpowiedź na potrzeby właścicieli i przedstawicieli firm, którym zależy na zdjęciach lekkich, mniej formalnych niż w przypadku sesji biznesowej, nierzadko wykonanych w naturalnym środowisku – w miejscu pracy. Lekkie sesje wizerunkowe wykonuje się z użyciem akcesoriów, wśród klientów, w trakcie wykonywania usług, ze sprzedawanymi produktami w dłoni. Podczas sesji wizerunkowej zmienia się stroje i gra mimiką, by wyrazić siebie i zawrzeć na zdjęciach wartości firmowe.

Sesja wizerunkowa – co to jest?

Dzięki sesji wizerunkowej zyskasz zdjęcia idealne na stronę firmową, social media, do materiałów promocyjnych i na ścianę w biurze. Taka sesja może obejmować fotografowanie wszystkich pracowników, by uchwycić ich podczas wykonywania pracy i wyrazić ideały firmy. Może będzie to dbałość o klienta, może najwyższa jakość produkcji, a może życzliwość i serdeczność wobec osób korzystających z usług.

Sesja wizerunkowa – cena

Jeżeli interesuje Cię sesja wizerunkowa w Gdańsku, doskonale trafiłeś. Fotografowie ze studia JustArt przyjadą we wskazane przez Ciebie miejsce – do siedziby firmy, oddziału, fabryki czy na event – by uchwycić Ciebie, kadrę zarządzającą bądź pracowników u boku zadowolonych klientów. Wcześniej pomożemy Ci dobrać stroje i podpowiemy, jakie zdjęcia sprawdzą się najlepiej. Po sesji wizerunkowej otrzymasz komplet obrobionych zdjęć, gotowych do użycia w preferowanych przez Ciebie miejscach – np. na Facebooku – a więc odpowiednio sformatowanych. Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę sesji wizerunkowej!