powrót do wspomnień

Reprodukcje zdjęć

Chciałbyś powiesić na ścianie reprodukcje zdjęć rodziców czy dziadków, na których Twoi bliscy są młodzi? Interesują Cię reprodukcje starych zdjęć z odległego dzieciństwa, na których to Ty jesteś maluchem dopiero odkrywającym świat? A może przygotowujesz dekoracyjne drzewo genealogiczne swojego rodu? Oto nasza oferta – reprodukcja fotograficzna w studiu Justart!

Reprodukcja fotografii – co to znaczy?

Reprodukcja fotograficzna to kopia oryginału wykonana w dowolnej skali metodą fotograficzną wraz z retuszem uszkodzonych części. Dzięki nowoczesnym technikom i drobiazgowej pracy możemy wykonać reprodukcje fotografii, które uległy rozdarciu, przetarciu, wyblaknięciu. Wysokiej jakości reprodukcje zdjęć prezentują widocznych na nich bohaterów tak, jakby zostali uwiecznieni zaledwie kilka dni wcześniej.

Ile kosztuje reprodukcja starych zdjęć?

Reprodukcje zdjęć wyceniamy indywidualnie na podstawie stanu zdjęć, z których mają zostać wykonane reprodukcje. Oferowana przez nas reprodukcja fotograficzna obejmuje:

  • zeskanowanie starego zdjęcia na wysokiej jakości skanerze,
  • obróbkę fotograficzną wraz z retuszem,
  • kadrowanie zdjęcia do dowolnego formatu,
  • wykonanie odbitki na wysokiej jakości papierze, maksymalnie do formatu A4.

Jeżeli zamówisz reprodukcje starych zdjęć w kilku sztukach na podstawie tego samego zdjęcia, poniesiesz jednorazowy koszt przygotowania zdjęcia. Za kolejne odbitki zapłacisz jak za normalne zdjęcia, zgodnie z naszym standardowym cennikiem.

Zapraszamy po niesamowite, klimatyczne reprodukcje fotografii!