Sesja indywidualna – Potężna dawka emocji i zabawy

Sesje indywidualne

SESJE INDYWIDUALNE -FOTOGRAF GDAŃSK

Pozwól sobie na chwilę przyjemności i odważ się na profesjonalną indywidualną sesję zdjęciową w naszym studio. Staramy się uchwycić to, co w Twojej duszy gra. We współpracy z naszym fotografem gwarantujemy, że poczujesz się swobodnie i wyjątkowo dobrze „we własnej skórze”.

Sesje indywidualne to świetna zabawa dla każdego. Podczas sesji możesz pokazać prawdziwego siebie ale także stać się zupełnie kimś innym.

Zdjęcia wykonane w naszym studio to gwarancja zadowolenia. Doradzimy jak przygotować się do sesji, poprowadzimy Cię przez sesje oraz przeprowadzimy odpowiedni  retusz zdjęć. To wszystko zapewni Tobie efekt zdjęć, na którym Ci zależy. Oferujemy także wsparcie stylisty oraz wizażysty.

Wykonujemy zdjęcia w zakresie:
sesji indywidualnych
– zdjęć biznesowo-wizerunkowych
portfolio dla modelek

Sesje indywidualne w wybranym przez Ciebie miejscu.

Jeśli chcesz sesje w wybranym miejscu, proponujemy usługi mobilne z dojazdem do klienta. Wykonamy sesje w plenerze, biurowcach itp. Sesje poza naszym punktem wymagają wcześniejszego umówienia terminu.

JAKOŚĆ

Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z klientem indywidualnym, zwracamy uwagę na każdy szczegół, który kreuje wizerunek. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz możliwość wsparcia ekipą profesjonalistów w zakresie wizażu i stylizacji.

 

Chcesz zobaczyć portfolio — kliknij tutaj —