Zgodnie z wytycznymi

Zdjęcia do dokumentów

Jakie zdjęcia do dokumentów wykonujemy?

W naszym studiu fotograficznym wykonasz różnego rodzaju zdjęcia do dokumentów. Oferujemy tradycyjne zdjęcia do dowodu osobistego i zdjęcia do paszportu, ale także fotografie dla uczniów – zdjęcia legitymacyjne. Osoby uczęszczające do podstawówki i liceum wykonają u nas zdjęcie na legitymację szkolną zgodne z wymogami szkoły, natomiast studenci – zdjęcia do legitymacji studenckiej. Oferujemy też fotografie dyplomowe i inne. Poniżej prezentujemy listę:

 • zdjęcia do dowodu osobistego,
 • zdjęcia do paszportu,
 • zdjęcia do prawa jazdy,
 • zdjęcia do dyplomu (np. zdjęcia do dyplomu magisterskiego),
 • zdjęcia legitymacyjne (np. zdjęcie na legitymację szkolną, zdjęcia do legitymacji studenckiej),
 • zdjęcia do wizy (np. zdjęcia do wizy USA, zdjęcia do wizy rosyjskiej),
 • zdjęcia do karty pobytu,
 • zdjęcia do zielonej karty,
 • zdjęcia do identyfikatora,
 • zdjęcia do karty: wędkarskiej, miejskiej, bibliotecznej, klubowej, innej,
 • inne zdjęcia do dokumentów (np. zdjęcia legitymacyjne dla dziennikarzy).

Wszystkie zdjęcia do dokumentów wykonywane są zgodnie z najświeższymi wytycznymi danego dokumentu. Jeżeli potrzebujesz niestandardowej fotografii do dokumentu innego rodzaju, np. karty członkowskiej stowarzyszenia czy klubu, wykonamy je na specjalne zamówienie.

Gdzie można wykonać zdjęcia do dokumentów?

Ze względu na wygodę i poszanowanie czasu klienta przygotowaliśmy dwie możliwości wykonania fotografii. Po pierwsze na zdjęcia legitymacyjne, do dowodu bądź inne możesz przyjść do naszego profesjonalnego studia fotograficznego. Znajdziesz je w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego 27 G. Mamy tutaj wygodne siedzenie, lampy, sprzęt fotograficzny i komputer do przetwarzania obrazu. Jeśli chcesz bez problemu do nas trafić, skorzystaj z mapki. Zapraszamy!

Drugą propozycją jest przyjazd naszego fotografa do domu klienta lub innego wskazanego przez niego miejsca. W ten sposób możemy wykonać zdjęcia do dokumentów dowolnego rodzaju. Nie musisz mieć w domu dobrego oświetlenia ani białych ścian. Nie musisz też w żaden sposób przeorganizowywać przestrzeni domowej. Nasz fotograf zabierze ze sobą cały niezbędny sprzęt. Zdjęcia otrzymasz na miejscu, bez konieczności odwiedzania nas później w studiu. To doskonała opcja dla osób, którym zależy na czasie bądź które nie mogą wychodzić z domu. Jeśli chcesz wykonać zdjęcia legitymacyjne, do dowodu, dyplomu, prawa jazdy lub inne właśnie w ten sposób, skontaktuj się z nami – zadzwoń albo napisz. Uzgodnimy termin i godzinę.

Jak wykonujemy zdjęcia legitymacyjne, dowodowe, paszportowe i inne?

Wiemy, jak ważne są zdjęcia do dokumentów. Niektóre zostają z nami do końca życia (np. zdjęcia do dyplomu magisterskiego), inne zaś oglądamy i okazujmy przez wiele lat (np. zdjęcia do dowodu osobistego). Z tego powodu każdemu klientowi proponujemy wykonanie kilku ujęć, po czym wszystkie mu pokazujemy. Wspólnie wybieramy ujęcie jednocześnie najkorzystniejsze wizualnie i spełniające wytyczne konkretnego zdjęcia do dokumentów. Decydując się na usługę w naszym zakładzie fotograficznym, zyskujesz pewność, że zdjęcie zostanie wykonane profesjonalnie i przyjęte w każdym urzędzie.

Po wykonaniu zdjęcia do dokumentów wybrana wspólnie fotografia na życzenie klienta poddawana jest bezpłatnej, podstawowej usłudze retuszowania twarzy. Nie usuwamy szczegółów istotnych pod kątem wytycznych danego dokumentu! Ze zdjęcia do dowodu osobistego nie wymazujemy pieprzyków, blizn, znamion ani innych znaków szczególnych. Natomiast zdjęcia legitymacyjne, dowodowe, paszportowe i pozostałe retuszujemy pod kątem skaleczeń, krost, łagodnego zaczerwienienia. Usuwamy odbicia światła od kremu lub cery tłustej, a także łagodzimy cienie, np. pod oczami.

Zdjęcia do dokumentów w 7 minut!

Zdjęcia do dokumentów zamówisz w użytecznych pakietach, np. 4, 6 lub 8 fotografii. Czas oczekiwania na ich odbiór wynosi zaledwie 7 minut. Możesz albo zaczekać w naszym studiu fotograficznym, albo pójść załatwić swoje sprawy i wrócić w dogodnej porze – jak wolisz.

Jeżeli chciałbyś otrzymać zdjęcia legitymacyjne, dyplomowe, dowodowe czy inne także w wersji cyfrowej, masz możliwość wykupienia takiej opcji. To bardzo przydatne, kiedy fotografie trzeba dołączyć do wniosków składanych przez internet albo kiedy planujesz stworzyć kompletne CV.

Umów się na zdjęcia do dokumentów w Gdańsku już teraz!